Jakie dodatkowe usługi świadczymy?

Poza wspomnianymi wcześniej usługami oferujemy Państwu bezpieczeństwo i pomoc w oznakowaniu i zarejestrowaniu zwierzęcia. Zanim wyjedziesz na wakacje, koniecznie zadbaj o paszport dla swojego pupila. Lecznica weterynaryjna w Markach, to miejsce, gdzie tego typu paszport wyrobisz od ręki. Działamy według określonej profilaktyki, dzięki której oceniamy aktualny stan zdrowia naszych czworonożnych pacjentów. Nasz program leczenia dostosowujemy do określonych zasad żywienia. Skupiamy się także na warunkach zootechnicznych, czyli mamy określony program szczepień. Świadczymy również usługi w zakresie odrobaczania.

Kliniki weterynaryjnej w Markach – fach i doświadczenie to coś, co nas wyróżnia

Oferujemy diagnostykę laboratoryjną i obrazową. W wyjątkowych sytuacjach jesteśmy w stanie przeprowadzić wizytę domową, dzięki naszemu ambulansowi weterynaryjnemu. Lecznica weterynaryjna w Markach skupia w sobie ludzi z pasją. Nasi lekarze to najwięksi miłośnicy zwierząt, jakich znam. Nasi technicy weterynaryjni, to również ludzie posiadający wielkie serca dla Państwa zwierząt. Nie ma nic piękniejszego niż praca połączona z pasją. Jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę, w nagłych przypadkach. Dostosowujemy się do bieżącego reżimu sanitarnego i przyjmujemy pacjentów ze zwierzętami tylko i wyłącznie w maseczkach ochronnych oraz po dezynfekcji rąk. Mierzymy również temperaturę przed wizytą w naszym gabinecie.

Jakie jest wyposażenie kliniki weterynaryjnej w Markach?

Nasza lecznica weterynaryjna w Markach wyposażona jest w stół weterynaryjny przeznaczony do wszelkiego rodzaju zabiegów. Posiadamy także zestaw poszczególnych narzędzi oraz leków, które są przeznaczone do ratowania życia zwierząt zaraz po przewiezieniu do kliniki. Mamy także instalację tlenową, która umożliwia funkcjonowanie zwierząt. Staramy się monitorować czynności życiowe zwierząt. Wykonujemy zabiegi takie jak: EKG, USG. Posiadamy klatki i transportery, które mogą posłużyć do przewozu zwierząt. To właśnie u nas mogą Państwo liczyć na dość szybki transport.