Pewność siebie za pomocą kremu do twarzy!

Większość problemów wymagających pomocy kosmetycznej jest związana z ekologią, częstymi i długotrwałymi stresami, nieczystą wodą kranową, niezrównoważoną dietą, zaburzeniami hormonalnymi i chorobami układu trawiennego. Skóra dość szybko reaguje na wszystkie problemy zdrowotne i ekologiczne. Dlatego skórę trzeba pielęgnować, czyli oczyszczać, nawilżać. Nasze naturalne kremy do twarzy są dostosowane do skóry nadwrażliwej, z nich spokojnie mogą korzystać ludzie z alergią, oraz osoby żyjące w trybie „vege” np., naturalny krem do twarzy reishi.

Czy mamy coś właśnie dla ciebie?

Tak! Aby Twoja skóra była świeża i nawilżona, potrzebujesz dobrego odżywczego, naturalnego kremu do twarzy, który nawilża, rozjaśnia i chroni przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. Mamy coś dla Ciebie to Hydrokuracja z szafranem. Szafran ma silne działanie antyoksydacyjne, przez co stosowany w kosmetykach anti-aging opóźnia proces fotostarzenia się skóry, skutecznie rozjaśnia przebarwienia i wyrównuje koloryt skóry, hamuje aktywność tyrozynazy, enzymu biorącego udział w syntezie melaniny, zmniejsza również rumień, a także znacząco zwiększa nawilżenie skóry, ogranicza utratę wilgoci z naskórka. Naturalne kremy do twarzy są istotną częścią naszego życia codziennego, utrzymują naszą skórę nawilżoną, gładką i elastyczną przez cały dzień! Mamy coś dla każdego!

Jakie są nasze kosmetyki?

Bezpieczność i delikatność − to podstawowe zasady kosmetyków Orientana. Naturalne, proste składniki są delikatne, w przeciwieństwie do drażniących skórę składników chemicznych, powodujących poważne uszkodzenia skóry. Składniki naszych kremów są Ci dobrze znane i dobierane według Twoich potrzeb. Nie zawierają barwników, konserwantów i substancji zapachowych, które są szkodliwe dla skóry i często powodują alergie. Ze względu na krótki termin przydatności do użycia Twój krem będzie zawsze świeży. Naturalne kremy do twarzy Orientana to świetny pomysł na prezent dla przyjaciół i rodziny.